Pl

„Jeśli chcesz mieć łatwe życie, nie zostawaj”… elektronikiem programistą.

Elektronika przemysłowa i sterowanie

Rozwiązania dla automatyki procesowej

Sterowniki PLC, moduły I/O

Produkty
EDS Solutions
EDS CONTROLLERS
EDS CONTROLLERS
EDS CONTROLLERS
EDS CONTROLLERS
EDS CONTROLLERS

Wiele dróg - jeden cel.

Modułowe sterowniki PLC seria Ambity Line™

Optymalne rozwiązania dla mikro i małych aplikacji (do kilkudziesięciu wejść/wyjść), z szeroką gamą różnych wariantów modułów I/O.

Więcej o Ambity Line™ ˬ

Architektura i wielkość systemu

Rozwiązanie modułowe. Możliwość rozbudowy do 10 modułów, pozwala uzyskać łącznie do 128 wejść pomiarowych i wyjść sterujących.

Zastosowanie - typowe aplikacje

Przemysł spożywczy i maszynowy (linie technologiczne, mieszalniki, suszarnie), infrastruktura techniczna i budynkowa (systemy wentylacji, odpylania, kotłownie, węzły).

Dostępność i wsparcie techniczne

System zaprojektowany i produkowany w Polsce to lepszy kontakt, wymiana doświadczeń i współpraca na poziomie inżynierskim sprzętowym i programistycznym.

Co oferujemy?
about
about

Najważniejsze jest dla nas tworzenie rozwiązań użytecznych, intuicyjnych, zgodnych z wymaganiami i potrzebami środowisk, w których znajdują zastosowanie.

Już na etapie prac koncepcyjnych przyszłego produktu, staramy się uwzględniać podstawowe zasady projektowania zgodnego z metodą design thinking. W szczególności zwracamy uwagę na prostą, intuicyjną i bezpieczną obsługę oraz dostępność najczęściej wykorzystywanych funkcji, konfiguracji i informacji, tym samym nie obciążanie użytkownika zbędnymi lub mało przydatnymi rozwiązaniami. 

Przykładowe zastosowania

Jeśli masz wątpliwości, czy nasze rozwiązanie pasuje do Twojej aplikacji, napisz do nas.

Mieszalniki
Mieszalniki

Sterowanie i obsługa procesów, w których znaczenie ma stopień, intensywność lub efektywność mieszania, zależna od właściwości produktów (lepkość, gęstość, ciężar, temperatura).

Linie mieszające
Linie mieszające

Systemy dozowania, mieszania, rozcieńczania i transferu surowców.
Linie mieszania i dozowania produktów sypkich, np. do produkcji mieszanek piekarniczych, przypraw, przy produkcji środków czystości, kapsułek, itp.

Oczyszczacze powietrza – filtracja
Oczyszczacze powietrza – filtracja

Instalacje wentylacyjne, odpylające, odciągi, itp. Sterowanie procesami, w których precyzja regulacji parametrów temperatury, wilgotności i podciśnienia stanowi najważniejsze techniczne wymagania.

Co nowego?

Aktualności

Sprawdź najnowsze aktualności i bądź na bieżąco. Aktualności są dostępne również w kanale RSS.